O mnie

Jestem dermatologiem i wenerologiem z ponad 10 – letnim doświadczeniem klinicznym, absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

W 2008 roku rozpoczęłam staż podyplomowy, a następnie staż specjalizacyjny w Szpitalu Wojewódzkim w Poznaniu, z którym byłam związana do 2015 roku.

W latach 2008-2014 prowadziłam zajęcia dydaktyczne ze studentami Uniwersytetu Medycznego oraz Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu. Jestem autorką i współautorką wielu prac naukowych z zakresu dermatologii (artykułów specjalistycznych, doniesień zjazdowych na konferencjach krajowych, a także rozdziałów do podręczników m.in. Dermatologia dla kosmetologów; Leczenie biologiczne w dermatologii, gastroenterologii i reumatologii; Pielęgniarstwo w chorobach skóry; Mikrobiologia w zarysie).

 

 

W 2014 roku na Wydziale Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu obroniłam rozprawę doktorską pt. "Ocena efektów leczenia umiarkowanych oraz ciężkich postaci łuszczycy zwyczajnej i łuszczycowego zapalenia stawów terapiami biologicznymi stosowanymi na Oddziale Chorób Skóry Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu." uzyskując tytuł doktora nauk medycznych. W 2015 roku uzyskałam tytuł specjalisty w dziedzinie: dermatologia i wenerologia.

W latach 2014-2019 prowadziłam Poradnię Dermatologiczną w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia w Drezdenku.

Dermatolog Barlinek, Strzelce Krajeńskie, Drezdenko
Anna Grajewska, dermatolog Barlinek Strzelce Drezdenko